Přeskočit na obsah

O NÁS


Zajistíme dodávky snímačů, majáků, skenerů, kamer a dalších příslušenství. Využíváme českých dodavatelů komponentů a dílů, abychom podpořili české výrobce. Zajišťujeme nejenom poradenství a prodej, ale také instalaci, zaškolení, záruční a pozáruční servis a dodávky spotřebního materiálu.

V našem portfoliu jsou také CO2 a vláknové lasery. Ke všem nabízeným technologiím pro Vás vyrobíme i jednoduchá příslušenství, jako jsou stolky, manipulátory, dopravníky, podavače nebo jednoúčelová pracoviště. Vyřešíme i Vaše požadavky na softwarové propojení značících technologií s Vašim stávajícím systémem.

Další inkjet technologii, kterou nabízíme, jsou tiskárny Squid pro tisk ve vysokém rozlišení na savé i nesavé materiály.

K dispozici je široká škála inkoustů jak na bázi MEK, Aceton, tak i pigmentové, které jsou vysoce kontrastní.

Pro aplikaci etiket integrujeme do linek aplikátory IXOR od firmy Cab. Pokud je potřeba tisk, můžeme aplikátor dovybavit tiskovým modulem nebo použít přímo aplikátory s tiskem od firmy Carl Valentin. Zároveň dodáváme na český trh inkjet tiskárny BestCode, které jsou spolehlivé a zabezpečí Vám kvalitní tisk i při vysokých rychlostech.

Zabýváme se výrobou etiketovacích linek, vždy na základě požadavků zákazníka. Proto je každá naše linka jedinečná. 

V této době je automatizace procesu značení ve výrobním procesu nevyhnutelná, a proto jsme tady my, abychom Vám nabídli to nejlepší řešení.