Přeskočit na obsah

Flexicode

FLEXICODE je ideální tiskárna pro tisk aktuálních informací přímo na obalové materiály jako jsou fólie, kartony, nebo na etikety. FLEXICODE je cenově velmi výhodná tiskárna, která pracuje na principu digitálního termotransferového tisku. Tato tisková technologie zajišťuje vysokou kvalitu tisku a maximální spolehlivost. Její výhodou je snadná údržba, nízká cena, vysoká kvalita tisku a velmi bohatá nabídka diagnostických funkcí. 

Díky extrémně lehké a přesně vedentiskové hlavě dosahuje tiskárna FLEXICODE extrémně vysokých výkonů.  Vysoká rychlost přenosu dat je zaručena díky speciálně vyvinutému softwaru.

KVALITNÍ ZNAČENÍ S NÍZKÝMI PROVOZNÍMI NÁKLADY

Tiskárna FLEXICODE je díky svým malým rozměrům ideální pro instalace do stávajících výrobních a balících linek. Tisk ve vysokém rozlišení 300 dpi – alfanumerické znaky, loga, obrázky, grafika, čárové, 1D a 2D kódy, proměnná data jako datum výroby a spotřeby, 

aktuální čas atd. Tiskárna FLEXICODE snižuje prostoje ve výrobě díky snadné obsluze a vysoké spolehlivostí. Tiskárna signalizuje docházející TTR pásku v tiskové kazetě.